Key Account Manager, Bratislava

UNIQA

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdelanie
  • skúsenosti na obchodnej pozícii alebo v oblasti zákazníckeho servisu
  • schopnosť starostlivosti o zákazníka na vysokej úrovni
  • zodpovedný prístup k riešeným problémom
  • analytické myslenie, všeobecný prehľad, orientácia v aktuálnom dianí nielen na poistnom trhu
  • vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti, vrátane písomného prejavu
  • reprezentatívne a seriózne vystupovanie
  • výborná znalosť angličtiny, znalosť maďarčiny na komunikatívnej úrovni
  • pokročilá znalosť MS Office
  • vodičský preukaz typu B

Pracovná náplň:

  • udržiavanie a rozvíjanie vzťahov s existujúcimi korporátnymi zákazníkmi, maklérskymi a sprostredkovateľskými firmami
  • účasť na obchodných rokovaniach, vytváranie ponúk, prezentácia produktov a služieb spoločnosti
  • vyhľadávanie nových potenciálnych a korporátnych zákazníkov v súlade s obchodným plánom spoločnosti
  • rozvíjanie obchodného potenciálu u existujúcich zákazníkov, maklérskych a sprostredkovateľských firiem (cross-sell / up-sell)
  • zabezpečovanie riadneho plnenia záväzkov partnerov voči spoločnosti
  • pravidelný reporting
  • implementácia nových obchodných prípadov do prevádzkovej praxe
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • pravidelná účasť na rokovaniach a školeniach v centrále spoločnosti v Prahe

Miesto výkonu práce:

  • Bratislava

Predpokladaný dátum nástupu:

  • ihneď

Ponúkame:

  • zázemie veľkej nadnárodnej spoločnosti
  • zaujímavú a perspektívnu prácu v príjemnom prostredí
  • komplexný zaškolovací systém
  • motivačný systém, marketingovú podporu
  • flexibilnú pracovnú dobu

Požiadavky na zamestnanca

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1836122  Dátum zverejnenia: 15.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.