AXA Agentúrny riaditeľ internej siete

UNIQA

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:

• SŠ, VŠ vzdelanie
• skúsenosti s vedením obchodného tímu
• výborné organizačné, komunikačné a motivačné zručnosti
• dobrú užívateľskú znalosť práce na PC, vlastný automobil výhodou
• zápal pre vec a tímový duch

Pracovná náplň:

• riadenie časti regiónu
• aktívne vyhľadávanie a rozširovanie tímu obchodníkov
• adaptácia nových obchodníkov
• riadenie a motivácia tímu obchodníkov
• otváranie nových pobočiek v zverenom regióne
• zastupovanie spoločnosti AXA u existujúcich klientov v regióne
• zodpovednosť za plnenie obchodného plánu

Miesto výkonu práce:

Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Myjava, Stará Turá, Považská Bystrica, Púchov, Iľava, Prievidza, Bánovce nad Bebravou

Predpokladaný dátum nástupu:

ASAP

Ponúkame:

• zázemie svetovej poisťovne
• motivačný systém finančného ohodnotenia (garantovaná odmena + predajný bonus)
• finančné bonusy - nadštandardné finančné ohodnotenie s rastom podľa výkonu
• možnosť postupu v kariére v prestížnej nadnárodnej spoločnosti
• komplexné produktové portfólio - poistenie osôb, majetku a automobilov, penzie, investovanie
• komplexné vzdelávanie manažérskej akadémie rozšírené o európske štandardy
• 2 výplatné termíny v mesiaci
• nadštandardné finančné ohodnotenie manažérov prichádzajúcich s vlastným tímom

Požiadavky na zamestnanca

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1813510  Dátum zverejnenia: 25.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.