Vedúci realizácie stavieb

Axa-property.s.r.o.

Miesto práce
Krčméryho 1, SNV, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
aj ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandartný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe
- Prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným majstrom
- Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov.
- Realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite.
- Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality.
- Plná zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie
- spolupráca s technickým oddelením (správne nahlásenie potrebného materiálu, kontrola fakturácie, spolupráca s plánovaní prepravy s cieľom efektívneho využitia nákladov a času)
- Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov
-kalkulácie stavieb v Cenkrose

Auto,telefón,PC,školenia

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu kontaktujte 0911 313 632.
Termín nástupu je možný ihneď.(nie je podmienkou)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo,zatepľovanie,rekonštrukcie

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom ,komunikatívnosť.

Sme obchodná a stavebná firma,ktorá dáva dôraz na spokojnosť zákazníkov, kvalitu použitých materiálov a prevedených prác.Sme technicky plne vybavená spoločnosť(lešenie,doprava,stroje).Venujeme sa prevažne zatepľovaniu budov(zateplovanie fasád rodinných a bytových domov ,zatepľovanie striech-striekaná penová izolácia Icynene, fúkana izolácia popredných značiek) a predaju stavebného materiálu. Svoje záväzky platíme v stanovenom termíne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2409739  Dátum zverejnenia: 25.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandartný plat