Key account manager

AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabídka je určena zájemcům, kteří mají obchodního ducha, umí se správně rozhodovat, svěřené úkoly řeší odpovědně a s nasazením a mají chuť se dále vzdělávat.

Vaší hlavní pracovní náplní bude:

  • udržovat a rozvíjet vztahy se stávajícími korporátními zákazníky, makléřskými a zprostředkovatelskými firmami
  • účastnit se obchodních jednání, vytvářet nabídky a prezentace produktů a služeb společnosti
  • vyhledávat nové potenciální korporátní zákazníky, makléřské a zprostředkovatelské firmy v souladu s obchodním plánem společnosti
  • identifikovat a rozvíjet obchodní potenciál u stávajících korporátních zákazníků, makléřských a zprostředkovatelských firem (cross-sell / up-sell).
  • zajišťovat řádné plnění závazků partnerů vůči společnosti
  • připravovat a kompletovat podklady pro pravidelný reporting u korporátních zákazníků, makléřských a zprostředkovatelských firem
  • implementovat nové obchodní případy do provozní praxe společnosti
  • spolupracovat a komunikovat s ostatními odděleními společnosti

Předpokládáme u Vás:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem; znalost maďarského jazyka na komunikativní úrovni
  • výbornou znalost MS Office (Word, Excel, Power Point), Internet, e-mail
  • řidičský průkaz typu B
  • pravidelnou účast na jednáních a školeních v centrále společnosti v Praze
  • schopnost péče o zákazníka na vysoké úrovni
  • odpovědný přístup k řešeným problémům
  • analytické myšlení, všeobecný přehled, orientace v aktuálním dění nejen na pojistném trhu
  • vynikající organizační a komunikační dovednosti, včetně písemného projevu
  • reprezentativní a seriózní vystupování

Nabízíme:

  • nástup ihned
  • spolupráci formou IČO
  • zajímavou práci v atraktivní a nevšední oblasti činnosti jedné z největších nadnárodních společností na světě
  • pracoviště v Bratislavě v lokalitě s výbornou dopravní dostupností
  • spolupráce s příjemným a dynamickým kolektivem v centrále společnosti v Praze

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise společnosti AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu jednoho roku za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu.

Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1866560  Dátum zverejnenia: 12.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.