Technik SMD osadzovania

Incap Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Vavrečka 311, okres Námestovo
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripraviť software a hardware vybavenie pri výrobe nových výrobkov
- optimalizácia výroby už zavedených výrobkov
- kontrola technického stavu strojov a zariadení
- školenia operátorov týkajúce sa obsluhy strojov a zariadení
- zabezpečovanie náhradných dielov
- vykonávanie opráv a vedenie záznamov o vykonaných opravách

práca v stabilnej spoločnosti.
perspektívu ďalšieho osobnostného a profesionálneho rastu.

Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí vyhovujú kritériám. Výberové konanie je formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Skúsenosť s SMD technológiou.
Predchádzajúcu skúsenosť na odbornej pozícii v oblasti údržby alebo servisu elektronických zariadení.
Schopnosť čítať a rozumieť technickej dokumentácii.
Platnú vyhlášku č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov
Logické analytické uvažovanie.
Manuálna zručnosť.

Incap Electronics Slovakia s.r.o. je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechniky. Sortiment výroby je tvorený výrobou dosiek plošných spojov, výrobou káblov a káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2407391  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou