Pracovník upratovacích služieb/Upratovačka Bratislava

AWIS Holding, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

UPRATOVAČKA / Bratislava
Spoločnosť AWIS Slovakia, s.r.o., hľadá pre svoju novú divíziu EKO upratovanie skúsené a zodpovedné panie na UPRATOVANIE KANCELÁRIÍ a DOMOV. Naša spoločnosť ponúka motivujúce platové podmienky a ústretový prístup k svojim zamestnancom.
Popis práce:
vykonávanie upratovacích prác v kanceláriách alebo domoch
upratovanie spoločných priestorov
pravidelné upratovanie
jednorazové upratovanie

Nutné predpoklady:
znalosť slovenského jazyka
preukázateľné skúsenosti s profesionálnym upratovaním
osobná zodpovednosť za kvalitu práce
dôkladnosť a serióznosť
časová flexibilita
bezúhonnosť

Ponúkame:
motivujúce platové podmienky
ústretový spôsob vedenia a komunikácie
Miesto výkonu Bratislava:
Nástup: ihneď po skončení výberového konania
Poznámka: máme záujem o dlhodobú spoluprácu. Vhodné pre osoby v dobrej fyzickej kondícii bez vekového obmedzenia.

Adresa spoločnosti:
Štrukturovaný životopis zašlite prosím na adresu :
AWIS Slovakia, s.r.o.
Ivánska cesta 4
821 04 Bratislava
Vybrané uchádzačky budú pozvané k osobnému rozhovoru do sídla spoločnosti v Bratislave.
Spoločnosť sa zaoberá komplexnými upratovacími službami v Bratislave a blízkom okolí. Ponúka ekologické upratovacie služby na špičkovej úrovni s využitím tých najmodernejších technológií. Je dcérskou spoločnosťou AWIS upratovanie, ktorej história siaha až do roku 1992. Počas svôjho pôsobenia si vybudovala silné zázemie, vlastný strojový park a pobočky v Prahe a Brne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
ID: 2681550  Dátum zverejnenia: 8.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.