Obchodník pokladničných systémov

AWIS Holding, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť AWIS Holding, a.s., predný dodávateľ pokladničných systémov, hľadá do svojho týmu vhodného a skúseného kolegu na pozíciu

OBCHODNÍK
elektronických pokladní do gastroprevádzok a obchodných zariadení

Požadujeme:
obecné predpoklady
> veľmi dobrú znalosť práce s PC (každodenné využitie)
> VP skupiny B

osobné predpoklady:
> odpovednosť, starostlivosť, zmyseľ pre poriadok, obchodný talent
> jazykové znalosti nie sú nutné

obchodné zručnosti:
> schopnosť samostatne viesť obchodné jednanie
> komunikačné, predajné a vyjednávacie zručnosti
> reprezentatívne vystupovanie
> flexibilitu a odolnosť voči psychické záťaži
> znalosť prostredia gastronomických prevádziek veľkou výhodou

Popis činnosti:
> identifikácia potrieb klientov a ponuka produktov, motivácia klientov pre ponúkané produkty
> zodpovednosť za samostatné obchodné aktivity
> pravidelný reporting nadriadenému
> záloha získaných dát, práca v CRM

Ponúkame:
> zázemie stabilnej firmy (12 rokov na trhu)
> priteľský spôsob komunikácie a voľnú pracovnú dobu
> veľmi motivujúce platové ohodnotenie (fix + provízie), zamestnanecké bonusy
> možnosť zmeny pracovného vzťahu

Miesto výkonu práce: Bratislava
Nástup: ihneď po skončení výberového konania

Záujemci odošlú v slovenskom jazyku >štrukturovaný životopis a > motivačný dopis.

Vybraní uchádzači budú pozvaní k osobnému jednaniu.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2427285  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.