AWD Interior - Obchodný zástupca / Sales representative (Ref. č.: SK2016)

AWD Interior Spółka Jawna B. Rajewska i S-ka

Bratislavský kraj, Bratislava, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Martin, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osoba najatá na túto pozíciu bude mať na starosti okrem iného vývoj predaja na slovenskom trhu, starostlivosť o klientov a obchodné rokovania.

(preferované oblasti: Martin alebo Bratislava)
Kandidátov prosíme o zaslanie CV v angličtine alebo poľštine s aktuálnou fotografiou. V predmete správy uveďte, o ktorý región sa uchádzate: Martin alebo Bratislava.

Vybranej osobe ponúkame:
- zaujímavú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
- firemné a externé školenia,
- moderné metódy práce,
- stály plat a atraktívny systém provízií,
- auto, telefón, laptop

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidátov očakávame:
- veľmi dobrú znalosť anglického alebo poľského jazyka (slovom i písmom)
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- vodičský preukaz na osobné auto
- dobrú znalosť práce na počítači
- ochotu jazdiť na služobné cesty
- nezávislosť a dobrú schopnosť organizácie práce.

Uvítame:
- skúsenosť na pozícii obchodného zástupcu
- znalosti v oblasti vybavenia kúpeľní a interiérov.

AWD Interior is the trade company founded in 2002. During 16 years of its activity it has emerged from a local company to the international one. For the moment our products are available in 18 European countries.

Our area of business is sale and distribution of bathroom accessories and home products. The entire range of goods is made for AWD Interior and marked with the same brand. Our assortment currently consists of more than 600 different products.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Katowicka 80
43-346 Bielsko-Biała
Poľsko
ID: 2674672   Dátum zverejnenia: 31.10.2016