HR asistent

AVV EUROPE, a. s.

Miesto práce
Jána Reka 13, okres Martin, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava pracovných zmlúv a dodatkov
- riešnie odborovej organizácie spoločnosti - predošlá prax výhodou
- príprava plánu školení pre zamestnancov
- aktívne vyhľadávanie uchádžačov, vedenie pohovor a databázy
- spolupráca s agentúra dočasného zamestnania
- príprava reportov a štatistík

- práca v stabilnej spoločnosti
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- príspevok na dopravu
- 13. plat

Prax alebo vzdelanie v odbore ľudské zdroje a personálny manažment podmienkou. Prosíme, aby nás kontaktovali iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- výborné komunikačné schopnosti
- samostatne pracujúci typ
- orientácia na cieľ a dosahovanie výsledkov
- dynamická a zodpovedná osobnosť
- skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou

Personálna agentúra AVV EUROPE, a. s. sa špecializuje na všetky pracovné pozície, vo všetkých priemyselných odvetviach (výroba, spracovanie, logistika a pod.), ale aj v sektore služieb, nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí. Náš tím je tvorený odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti poskytovanie personálnych služieb, preto sme presvedčení, že dokážeme splniť potreby a očakávania nielen zamestnávateľov, ale aj zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2938209  Dátum zverejnenia: 20.2.2017