Programátor PHP CRM a ERP systémy

Avris Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €-2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou tvojej práce je tvorba modulov do nami vytvoreného informačného systému od požiadavky klienta až po finálne riešenie aj s dokumentáciou.
Umožníme Ti aplikovať a rozvíjať skúsenosti, podieľať sa na vývoji nových produktov spoločnosti.
Programovať aplikácie pre mobilné zariadenia a desktop platformu.
S nami vyvíjaš a integruješ kritické časti klientskych aplikácií.
Aktívne spolupracuješ na analýze a návrhu softvérových riešení.
Namiesto toho aby si plával s masou, u nás prevezmeš ústrednú úlohu na našich projektoch priamo u klienta.

• prostredie menšej a kreatívnej firmy, osobný prístup, možnosť presadzovať vlastné názory a nápady.
• flexibilná pracovná doba, možnosť práce aj z domu.
• práca v tíme na väčších a zaujímavých projektoch.
• zaujímavá finančná odmena a možnosť postupu
• podpora vzdelávania, firemné akcie, sociálny program
• jazykové vzdelávanie, technické kurzy, k dispozícii odborná literatúra
• v našom teame podporíme tvoju osobnosť, podporíme tvoje kvality

Hľadáme šikovného a skúseného PHP programátora, nadšeného človeka, ktorý rád rieši problémy a vymýšľa nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

• anglický jazyk - úroveň schopnosti porozumenia odbornej literatúry
• vhodný uchádzač je kreatívny a má prehľad o business procesoch
• je zodpovedný a cieľavedomý
• práca je jeho vášeň
• výhodou je prezentácia vlastných projektov
• túžba učiť sa nové veci

Stručná charakteristika spoločnosti:
Avris Consulting, s.r.o. je konzultačno-poradenská spoločnosť, ktorú tvoria experti na informačnú a kybernetickú bezpečnosť a GDPR. Venujeme sa tiež vývoju biznis softvérov, ktoré pripravujeme pre každého klienta na mieru.
Viac info nájdete na: https://avris.sk/

Bližšie informácie k spracovaniu osobných údajov - https://avris.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2703029  Dátum zverejnenia: 27.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 €-2500€