Test engineer - Aviation/Full time

Indra Avitech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staneš sa súčasťou produktového vývojového tímu a pomôžeš nám pri vývoji produktu, ktorého úlohou je bezpečnosť a korektnosť leteckých dát v databáze letekých informácií.

Prvá úloha, na ktorej s nami budeš pracovať je zvýšenie kvality výsledného produktu prostredníctvom programovania automatizovaných testov. Konkrétne sa u nás budeš venovať týmto aktivitám:

- kontrola kompletnosti Unit testov
- implementácia, kompletizácia a údržba integračných testov
- v rámci tímu kontrola tried (funkcionalít) a konzultácie v súvislosti s testovateľnosťou prostredníctvom Unit testov/Integračných testov
- stratégie testovania - Unit testy vs. Integračné testy
- automatizácia existujúcich test case-ov testovacieho oddelenia
- ak budeš aktívny a zapálený pre tému, je tu možnosť stať sa odbornou autoritou pre oblasť programovania automatizovaných testov
- budeš vedieť nielen o programovaní offline unit testov alebo nightly integračných testov na bežiacom prostredí, ale aj hľadať rôzne "tooly/pluginy" čo pomôžu developerom alebo testerom

Radi ti v budúcnosti zveríme aj iné zaujímavé úlohy ako napríklad úlohy súvisiace s aplikovaním rôznych druhov algoritmov pre validáciu správnosti dát zadávaných do databázy.

Technológie, s ktorými sa u nás stretneš:
- Architektúra klient – server
- Klient – Windows desktop application (.NET)
- Server – Apache Tomcat
- Oracle 11 DB
- Java 8 SE
- C# .NET 4.5
- WebServices, JAXB, XSD/XML, jdbc,ngtest,nunit
- Continuous build environment : Jenkins, FxCop,StyleCop
- Java testing: TestNG, Mockito, PowerMock
- C# .net testing: NunitForms, nunit.framework, Moq

Nemusíš mať veľa profesionálnej praxe. Budeš v tíme so skúseným programátorom, ktorý ti rád pomôže. Dôležité je, aby si bol aktívny a chcel sa učiť. Skúsenosť s programovaním by si mal mať aspoň na úrovni školských projektov. Ak však už máš reálne skúsenosti s programovaním si vítaný.

Ponúkame ti možnosť získať cenné pracovné skúsenosti v sotvérovom vývoji, podporu a znalosti skúsenejších kolegov.

Ako súčasť nášho teamu si naplno užiješ množstvo teambuildingov (lyžovačky, turistika, xmas party, splavy..a množstvo ďalších zaujímavých aktivít podľa ľubovôle vo svojom teame)

Cítiš potrebu sa zdokonaliť v angličitne? môžeš využiť internú výuku angličtiny vo firme s naozaj vynikajúcim lektorom.

Ak potrebuješ na chvíľu vypnúť je tu pre teba xBox, môžeš sa tiež zapojiť do Avitech Hockey League, ktorú sme nedávno u nás naštartovali.

V kuchynke na teba čaká naozaj výborná káva.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis prostredníctvom e-mailu.

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požiadavky inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyštudoval si informatiku
- skúsenosť s programovaním by si mal mať aspoň na úrovni školských projetkov
- ak však už máš reálne pracovné skúsenosti s programovaním v praxi si vítaný
- minimálne zo školy poznáš metodiku softvérového vývoja a programovacie techniky

Firma Indra Avitech sa dlhodobo zaoberá plánovaním, vývojom, integráciou, dodávkou a podporou IT systémov v odbore riadenia letovej prevádzky. Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu produktov, v rámci ktorých prináša osvedčené a inovatívne systémové riešenia. Výsledkom našej práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie a tým pádom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Tieto systémy tak v konečnom dôsledku prispievajú k bezpečnosti, presnosti a hospodárnosti sveta leteckej dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2847313  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou