Software Developer - Aviation (JAVA)

Avitech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čomu sa budeš u nás venovať:
• Pomôžeš nám s vývojom novej generácie produktu, ktorý pomáha leteckým kartografom vizuálne navrhovať vzdušné priestory a trate. Spolu s nami budeš riešiť zaujímavé úlohy súvisiace s návrhom komplexného softvérového riešenia
• Technológie s ktorými budeš pracovať:
Java 8 SE
LUCIAD Lightspeed
WebServices
XSD, XML, XSLT
IzPack, gradle, git, Jenkins, testng, mockito…
• Naučíš sa veľa zaujímavých vecí o letectve, kartografii a mapách

Čo iného u nás nájdeš:
• možnosť sebarealizácie v práci na unikátnom softvérovom riešení
• stabilné a priateľské pracovné prostredie
• flexibilný pracovný čas
• máme tu pre každého kávičku, džúsy, minerálky a tony najrôznejšich čajov
• sme kolektív a máme športového ducha (pravidelne sa zúčastňujeme akcií ako napr. Devín - Bratislava, Night Run)
• často a radi podnikáme spoločné akcie (splavy, lyžovačky, husacie hody)
• na oddych a relax tu máme útulnú miestnosť s XBOXom a tuli vakmi
• možnosť sa počas pracovných hodín zdokonaliť v angličitne na internej výuke so skvelou native-speaker lektorkou

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám prosím svoj štruktúrovaný životopis prostredníctvom e-mailu.

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požiadavky inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ako si ťa predstavujeme?
• programovanie nie je pre teba len práca ale aj záľuba
• rozumieš technológiám, ktoré používaš a ideálne sú medzi nimi aspoň niektoré z tých, ktoré tu používame ( Java 8, GIT, GIS ...)
• splníš to, čo sľúbiš, alebo pre to aspoň urobíš maximum
• nebudeš sa vyhovárať na okolnosti a zmenu k lepšiemu začneš od seba
• budeš sa rozvíjať a spoločne s nami posúvať hranice
• pomôžeme ti spoznať svet letectva a veríme, že aj ty nás niečo naučíš
• budeš k nám otvorený, aj keď sa ti niečo nebude páčiť

International experience in planning, development, integration, delivery and support of IT-systems for Air Traffic Control.
Avitech provides a broad scope of products of proven and innovative system solutions. The systems of Avitech allow more time for decision making and ensure the orderly and efficient handling of air traffic. With these systems safety, punctuality, economic efficiency and ecology are significantly improved. Our main business areas are:

Aeronautical Information System (AIS)
Aeronautical Fixed Telecommunication Network (AFTN)
Aeronautical Message Handling System and Gateway (AMHS)
Common ICAO Data Interchange Network (CIDIN)
AFTN Station and AMHS User Agent
Computer Oriented Metering, Planning and Advisory System (COMPAS)
Integrated Tower (WIAS, GAIS, TIMS, ITAS)
Data networks (LAN, WAN)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Avitech s.r.o
Apollo Business Center II, Prievozská 4, blok A
821 09 Bratislava
ID: 2155909   Dátum zverejnenia: 14.10.2016