Junior Software Developer - Aviation

Indra Avitech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívneho programátora. Staneš sa súčasťou produktového vývojového tímu a pomôžeš nám pri vývoji produktu, v ktorom leteckí kartografi vytvárajú a finalizujú letecké mapy.

Prvá úloha, na ktorej s nami budeš pracovať je zvýšenie kvality výsledného produktu prostredníctvom programovania automatizovaných testov.

Radi ti v budúcnosti zveríme aj iné zaujímavé úlohy ako napríklad úlohy súvisiace s automatickým generovaním leteckých máp, vývojom funkcií pre manuálnu finalizáciu máp kartografom alebo aktualzáciu exitujúcich máp.

Technológie, s ktorými sa u nás stretneš: C,C++,C++/Cli, C#, WinForms, XS/XML

Nemusíš mať veľa profesionálnej praxe. Budeš v tíme so skúseným programátorom, ktorý ti rád pomôže. Dôležité je, aby si bol aktívny a chcel sa učiť. Skúsenosť s programovaním by si mal mať aspoň na úrovni školských projektov. Ak však už máš reálne skúsenosti s programovaním si vítaný. Tvojim školským povinnostiam a práci na čiastočný úväzok sa vieme prispôsobiť.

Ponúkame ti možnosť získať cenné pracovné skúsenosti v sotvérovom vývoji, podporu a znalosti skúsenejších kolegov.

Ak to čo hľadáš nie je krátkodobá brigáda , ale šanca sa niečo naučiť a naštartovať svoju kariéru, si u nás na správnom mieste.

Ako súčasť nášho teamu si naplno užiješ množstvo teambuildingov (lyžovačky, turistika, xmas party, splavy..a množstvo ďalších zaujímavých aktivít podľa ľubovôle vo svojom teame)

Cítiš potrebu sa zdokonaliť v angličitne? Môžeš využiť internú výuku angličtiny vo firme s naozaj vynikajúcim lektorom.

Flexi pracovný čas a prispôsobenie sa tvojim školským povinnostiam sú pre nás samozrejmosťou.

Ak potrebuješ nachvíľu vypnúť je tu pre teba xBox a občerstvenie v kuchynke (káva, čaje, keksy najrôznejších druhov)

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis prostredníctvom e-mailu.

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požiadavky inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- si študentom informatiky, alebo si informatiku vyštudoval
- skúsenosť s programovaním by si mal mať aspoň na úrovni školských projetkov
- ak však už máš reálne pracovné skúsenosti s programovaním v praxi si vítaný
- minimálne zo školy poznáš metodiku softvérového vývoja a programovacie techniky

Firma Indra Avitech sa dlhodobo zaoberá plánovaním, vývojom, integráciou, dodávkou a podporou IT systémov v odbore riadenia letovej prevádzky. Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu produktov, v rámci ktorých prináša osvedčené a inovatívne systémové riešenia. Výsledkom našej práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie a tým pádom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Tieto systémy tak v konečnom dôsledku prispievajú k bezpečnosti, presnosti a hospodárnosti sveta leteckej dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1900228  Dátum zverejnenia: 11.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou