Office manager

AVITA INTERNATIONAL, a. s.

Miesto práce
Rádiová 45, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia účtovných dokladov, príprava podkladov pre účtovné a finančné oddelenie, organizovanie rôznych mítingov, podujatí, porád, stretnutí, administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu, komunikovanie s internými, externými partnermi, štátnymi inštitúciami a jednotlivými oddeleniami spoločnosti, vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie, zabezpečovanie chodu kancelárie z personálneho, organizačného a technického hľadiska, evidovanie a archivácia dokumentov, príprava podkladov a prezentácii pre nadriadeného, koordinovanie činnosti spolupracovníkov, zabezpečovanie servisu, reklamácií, výmeny a modernizácie jednotlivých hnuteľných a nehnuteľných častí majetku.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj a distribúcia doplnkov výživy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, príjemné vystupovanie, efektívna komunikácia.

Spoločnosť AVITA INTERNATIONAL prichádza s myšlienkou ponúkať vysokokvalitné a plnohodnotné výživové doplnky. Súčasne, vďaka použitiu dômyselného, prepracovaného systému priameho predaja, ktorý v sebe zahŕňa i organizovanie odbornej zdravotníckej osvety, chce prispievať nielen k zmene stravovacích návykov, ale i celkového životného štýlu. Najväčšou prioritou sú ľudia a ich zdravie. Kľúčové hodnoty: dôvera a zodpovednosť, kvalitné produkty, spravodlivý a transparentný marketingový systém, profesionálne vzdelávanie, starostlivosť a podpora.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AVITA INTERNATIONAL, a.s.
Rádiová 45
821 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3115576   Dátum zverejnenia: 17.7.2017