Vedúci technického oddelenie

AVG group, a. s.

Miesto práce
Vlkanova, okres Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1200 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedie tím technického oddelenia a výroby CNC
- plánuje, organizuje práce na oddelení s ohladon na pripravované a realizované zákazky
- zodpovedá za včasnú prípravu projektov, podkladov do výroby
- rieši, schvaľuje a odsúhlasuje technické detaily pri príprave a realizácii stavieb
- spolupracuje na tvorbe a aktualizacií detailov a katalógov v spolupraci s oddelením montaže
- zučastňuje sa porad a obchodných rokovaní
- vypracovava cenové ponuky
- objednáva materiál na základe vypracovaného výkazu-výmeru
- vyžiadava cenové ponuky a technických podkladov
- komunikuje s projektantmi, investormi a ostatnými pracovníkmi pri príprave a realizácii zákaziek

- práca v stabilnej spoločnosti
- výplatu vždy načas
- po zaškolení mesačné a iné výkonnostné odmeny + iné benefity

Uchádzačov žiadame o zaslanie profesionálneho životopisu na email: [email protected] ; uchádzačov budeme na osobný pohovor pozývať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozícia si vyžaduje prax v odbore stavebníctva, strojárstva
vodičský preukaz B

AVG group, a.s. je dodávateľom a výrobcom multifunkčných halových systémov AVG, montovaných budov, oceľových konštrukcií, presklených fasád, hliníkových okien a dverí, strešných a stenových opláštení, moderných kovových fasádnych systémov (kazety, kovové panely, perforované materiály, dizajnové kovové profily).
AVG group aktívne pôsobí na území Slovenskej republiky a Českej republiky.
www.avg-group.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 256300  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1200 eur