Obchodný reprezentant/ka východ, stred, západ

AVEPHARMA, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (fix + provizia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte obchodného ducha, ste orientovaný na výsledok a dokážete pracovať samostatne ? Ak ste na otázky odpovedali áno, potom hľadáme práve Vás!
Rozbiehame nový tím - buďte jeho súčasťou.

Náplňou práce:
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov so stomatológmi a dentálnymi hygieničkami
- prezentácia spoločnosti a jej produktov v stomatologických ambulanciách
- absolvovanie naplánovaných návštev
- informovanie klientov o produktoch
- uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom
regióne
- aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- dosiahnutie stanovených predajných výsledkov
- pravidelný report

- vysoko samostatná práca v stabilnej spoločnosti
- atraktívne platové ohodnotenie
- školenia a osobný rozvoj
- telefón
- spolupráca na ŽL

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite žiadosť a životopis e-mailom.
Kontaktovaný bude len vybraný kandidát/ka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, samostatnosť, cieľavedomosť, kreativita, orientácia na výsledok, príjemné vystupovanie ...

AVEPHARMA, s.r.o. je etablovanou farmaceutickou spoločnosťou, ktorú tvorí team skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v nadnárodných spoločnostiach. Spoločnosť na Slovensku pôsobí od roku 2007 a zaoberá sa zastupovaním spoločností, ktoré majú záujem expandovať na slovenskom trhu v oblasti výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok, veterinárnych a kozmetických prípravkov. Medzi naše značky patria napr. Akutol, bioXtra, AUDISPRAY, NUK, Perspi-Guard, FungeX, Jodaqua, Trioderm, Cognoscin, Arpalit, Kubatol, Kerolan, Nutrilac, GlucosePro, ... a iné.
Viac informácii získate na našej webovej stránke :
www.avepharma.eu, www.avepharma.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2981735  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (fix + provizia)