Mechanik / strojný zámočník

AVENT, s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 36, Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, vecou ďalšej dohody
Od 6 EUR/hod.od 1250 EUR/ mesiac, 11 - 14 EUR/h živnosť, dohodnutá mzda bude závisieť od skúsenosti a dĺžky praxe uchádzača o pracovné miesto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- trvalá, nesezónna práca vo vykurovanej zámočníckej dielni
- 1- smenná prevádzka,
- kompletovanie ventilátorov v ťažkom prevedení
- zámočnícke práce
- občasné zváranie

-možnosť pracovať v stabilnej, v 25 rokov prosperujúcej spoločnosti
-zaujímavá práca tým, že sa jedná o kusovú výrobu
-práca vo svetlých, vykurovaných priestoroch, v priateľskom kolektíve
-trvalá nesezónna práca
- po zapracovaní podľa množstva a kvality vykonanej práce mesačná odmena, 13 plat, koncoročná odmena

Informácie o výberovom konaní

- Telefonicky
- e- mailom
- osobne (vopred dohovoriť termín stretnutia)
- ľutujeme, ale nebudeme odpovedať na všetky pracovné ponuky
- uchádzači nevyhovujúci všetkým uvedeným kritériám nebudú zohľadnený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť sa viac ako 25 rokov radí medzi popredných výrobcov priemyselných ventilátorov v Európe. Naše výrobky pracujú bez porúch v nepretržitých prevádzkach priemyslu po celom svete.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 426225  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.