Zvárač / zámočník

AVENT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 800 EUR/mesiac+ odmeny podľa kvality a množstva vykonanej práce. Trvalý prac. pomer, alebo živnosť. Mzda závisí od schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- trvalá, nesezónna práca vo vykurovanej zámočníckej dielni
- kusová výroba priemyselných ventilátorov vlastnej konštrukcie
- zváranie ocele v ochrannej atmosfére C02-MIG/MAG
- zváranie nehrdzavejúcej ocele - MIG/MAG
- základný kurz zvárania plne postačuje
- strihanie, ohýbanie, vŕtanie - zámočnícke práce
- kompletovanie a skúšanie ventilátorov
- práca podľa výkresovej dokumentácie z vlastnej konštrukčnej kancelárie

-možnosť pracovať v stabilnej, viac ako 25 rokov prosperujúcej spoločnosti
-finančné odmeny, bonusy
-možnosť zaučenia
-zaujímavá práca tým, že sa jedná o kusovú výrobu
- jednosmenná prevádzka (bez nočných smien)
- možnosť pracovať nad čas
-práca vo svetlých, vykurovaných priestoroch
- v priateľskom kolektíve
- trvalá nesezónna práca
-moderné vybavenie
- žiadna agentúra, priamy zamestnávateľ
- čerstvo uvarené jedlo z reštaurácie
-parkovanie pri firme

Informácie o výberovom konaní

- Telefonicky
- e- mailom
- osobne (vopred dohovoriť termín stretnutia)
- ľutujeme, ale nebudeme odpovedať na všetky pracovné ponuky
- uchádzači nevyhovujúci všetkým uvedeným kritériám nebudú zohľadnený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zváračský preukaz - základný kurz
- len pre zámočnícke práce zváračský preukaz nie je podmienkou
- skúsenosti pri práci s plechom (3 - 15 mm)
- ochota pracovať nadčas

Naša spoločnosť sa viac ako 25 rokov radí medzi popredných výrobcov priemyselných ventilátorov v Európe. Naše výrobky pracujú bez porúch v nepretržitých prevádzkach priemyslu po celom svete.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2242151  Dátum zverejnenia: 9.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac