Referent v cestovnej kancelárii

Avema, s.r.o.

Kukučínova 32, 831 03 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
500 - 650 EUR/mesiac, PLUS PROVÍZIE A ODMENY podľa výkonu ! ! !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Akvizícia nových klientov
- Vyhľadávanie nových príležitostí
- Každodenná komunikácia s našimi potencionálnymi klientmi
- Telefón, mail
- Zabezpečovanie chodu kancelárie
- Dohadovanie stretnutí (telemarketing) a po zaškolení zúčastňovanie sa týchto stretnutí
- Činnosti späté s call centrom
- Vypracovávanie ponúk pre klientov
- Ďalšie práce podľa pokynov zamestnávateľa

* Zaškolenie na pozíciu
* Príjemný a mladý kolektív
* Zaujímavá a dynamická práca
* Možnosť stabilnej a dlhodobej práce
* Občasná práca aj mimo kancelárie
* Finančné bonusy odmeny za výkon
* Iné bonusy (špecifikované na pohovore)

Hľadáme šikovného človeka do nášho tímu. Ponúkame stabilnú prácu na dobu neurčitú. Sme mladý a príjemný kolektív a naša práca je nám zároveň koníčkom.
PÍŠTE IBA UCHÁDZAČI, KTORÍ SPĹŇATE PODMIENKY PROSÍM ! ! !

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v cestovnej kancelárii veľkou výhodou
- maďarský jazyk veľkou výhodou, anglický alebo nemecký jazyk na
komunikatívnej úrovni podmienkou
- spoľahlivosť a cieľavedomosť, silná orientácia na cieľ
- vysoké pracovné nasadenie
- komunikácia a jednanie s ľuďmi
- kultivovaný písomný prejav
- tvorivosť a praktické myslenie
- zodpovedný pracovník
- uchádzač musí byť evidovaný na úrade práce min. 3 mesiace a musí mať do 29 rokov v súlade (v súlade s predpismi národného projektu XXXVII "Podpora vytvárania pracovných miest pre UoZ do 29 rokov v BSK").

Hľadáme personál - kuchára pre zabehnutú reštauráciu cca 40 km od BA. Veľmi príjemný a pohodový kolektív, skvelý zárobok.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1982102  Dátum zverejnenia: 10.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 650 EUR/mesiac, PLUS PROVÍZIE A ODMENY podľa výkonu ! ! !