Brigáda pri spracovaní zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov len v ČR s ubytovaním zadarmo - pomocné práce

AVEC trade SK, s.r.o.

Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu na leto alebo dlhodobejšie a chcete peniaze na ruku ihneď na konci turnusu? Ak áno, ponúkame Vám brigády pri spracovaní ovocia a zeleniny, výrobe džemov, detských výživ, hotových jedál, paštét a kuracieho mäsa.
Jedná sa o kumulatívnu ponuku.
V ponuke máme viacero prevádzok vždy s ubytovaním zadarmo.
Prevádzky máme: Topoľčany (SR), Moravský kraj (ČR).

Práca je svojou povahou vhodnejšia pre ženy od 18 rokov, aj pre dôchodkyne do 65 rokov.

Poskytujeme ubytovanie zadarmo v blízkosti podniku.
Zabezpečujeme stravovanie.
Zabezpečujeme dopravu zadarmo.
Možnosť záloh a výplata v hotovosti.

Záujemcov poprosíme o uvedenie aktuálneho telefónneho kontaktu. Nástup je možný od 23.07.2017.
Možnosť práce na turnus do konca augusta, prípadne dlhodobejšie alebo na TPP.

Kontakty: 0907 553 444, 0911 553 113, 0911 551 521
www.avectrade.sk
info@avectrade.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť,
- zodpovednosť,
- zručnosť.

Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 3111490   Dátum zverejnenia: 14.7.2017