Balenie čokolády, potravín alebo zdravotníckeho materiálu v ČR s ubytovaním

AVEC trade SK, s.r.o.

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE V ČESKEJ REPUBLIKE S UBYTOVANÍM ZADARMO., Malacky, Pezinok, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Snina, Košice, Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám možnosť práce podľa výberu
1. Baliarne zdravotníckeho materiálu - skladanie rúšok, balenie operačných setov, ukladanie.
2. Čokoládovne - balenie čokoládových figúrok, čokoládových tyčiniek, cukríkov....
3. Konzervárne - spracovanie džemov, detských výživ, polotovarov, paštét (balenie, etiketovanie, ukladanie, čistenie, kontrola).
Forma brigády (turnusy 3-4 týždne) alebo na TPP dlhodobo.

Vždy Vám poskytneme pravidelné zálohy, mzdu v hotovosti.
Plat za odpracované hodiny.
Ubytovanie a doprava zadarmo.
Stravovanie.

Bližšie informácie Vám môžeme poskytnúť osobne v kancelárii v Žiline, telefonicky alebo prostredníctvom emailu. Prosíme Vás o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym číslom. Ďakujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.4.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 2978640   Dátum zverejnenia: 17.3.2017