Práca na rannú zmenu v Žiline (pomocná pracovníčka v potravinárskej výrobe)

AVEC trade SK, s.r.o.

Žilina, Žilinský kraj, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám dočasnú prácu s možnosťou aj dlhodobej spolupráce v potravinárskom priemysle v jednozmennej prevádzke v Žiline.
Ide o pomocné práce vo výrobe (balenie, ukladanie, dozdobovanie výrobkov, plnenie do plničky, šúlanie zavináčov, umývanie plechov a pod.), prípadne upratovacie práce. Na pracovisku je možná rotácia pracovníkov.
Pracuje sa počas pracovných dní od 6:00, víkendy sú voľné.
Mzda: do 3,50€/hod.

Podmienkou je mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Váš životopis, poprosíme, odoslať e-mailom na [email protected].
Kontakt: 0911 553 414.

Podmienkou je platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami. Vydáva ho obvodný lekár.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- vek minimálne 18 rokov.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2945618  Dátum zverejnenia: 14.11.2017