Zarábaj ihneď v Novom Meste nad Váhom (Manipulačný pracovník, pomocný tlačiar)

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,20€ - 3,80€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám krátkodobú aj dlhodobú brigádu/TPP v stabilnej spoločnosti pri výrobe jemných plechových obalov pre potravinársky a chemický priemysel v Novom Meste nad Váhom.
Ide o 2 pozície:
1. jednoduché manipulačné a pomocné práce pri výrobe, balení a kontrole (3,20€/hod.) a 2. pomocné práce pri príprave a kontrole tlačových foriem, nových foriem a nastavenie tlačiarenských strojov (3,80€/hod.) v 3-zmennej prevádzke (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
Hľadáme pracovníkov/pracovníčky, ktorým vyhovuje striedanie zmien.
Nástup možný ihneď.
Váš životopis, poprosíme, posielajte na: [email protected]

Stabilná a pravidelná brigáda/TPP.
Možnosť brigádovania spolu s rodinnými príslušníkmi, kamarátmi a známymi.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy môžete posielať na email: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.
Kontakt: 0911 553 414

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- vek minimálne 18 rokov.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2945614  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,20€ - 3,80€/hod.