Baliarne a konzervárne na Morave (Česká republika) s ubytovaním - výplata ihneď na konci turnusu na ruku, týždenné zálohy. Pomocné práce.

AVEC trade SK, s.r.o.

Práca sa vykonáva v Českej republike. Ďakujeme., okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pomocné práce v konzervárňach na Morave (ČR) pri spracovaní polotovarov, hotových jedál, paštét, mäsa, ovocia, zeleniny - jednoduchá práca pri páse (balenie, etiketovanie, kontrola, čistenie....). Táto práca je vhodná pre ženy aj pre mužov od 18 do 62 rokov. Potrebný je platný potravinársky preukaz.

Ďalej ponúkame práce v baliarni zdravotníckeho materiálu a v baliarni potravín.
Táto práca je vhodnejšia pre ženy. Potrebný je výpis zo zdravotnej dokumentácie.

Ponúkame ubytovanie zadarmo, dopravu zadarmo, týždenné zálohy, výplatu v hotovosti na konci turnusu, stravovanie.
Bonus za dochádzku vo výške 1000 Kč (3-týždne turnus) a 2000 Kč (4 týždne turnus).
Možnosť práce turnusovo (3-4 týždne) alebo dlhodobo počas celého roka.

Informácie o výberovom konaní

bližšie informácie:
www.avectrade.sk
[email protected]
0911 553 113
0911 551 521
0907 553 444

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť,
- spoľahlivosť.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2744564  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 700