Brigády v SR alebo v ČR v potravinárstve alebo pri skladaní zdravotného materiálu aj na leto - pomocný pracovník / pracovníčka

AVEC trade SK, s.r.o.

Práca sa poskytuje s ubytovaním zadarmo., Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Hlohovec, Piešťany, Skalica, Trnava, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Levice, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21.05.2017
Ponúkaný plat (brutto)
V závislosti od konkrétnej pracovnej pozície, upresníme pri pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť brigád aj na leto v rozsahu minimálne na 4 týždne alebo aj dlhodobo na TPP. Najbližší nástup 21.5.2017 alebo dohodou.

Jedná sa o pomocné práce:
1. V potravinárstve pri spracovaní ovocia, zeleniny, hotových jedál, hydiny - balenie, triedenie, etiketovanie, ukladanie....
2. Práce pri balení zdravotníckeho materiálu - balenie gáz, ukladanie materiálu do boxov, skladanie rúšok. Čistá a sterilná práca.
3. Kompletizácia káblových zväzkov - napájanie káblových zväzkov podľa nákresu.

12-hodinové a 8-hodinové smeny, ranné a nočné.
Vzhľadom k vykonávanej náplni je práca vhodnejšia pre ženy.
Kumulatívne pracovné pozície.

Ponúkame:
- zálohy, doprava zadarmo,
- ubytovanie zadarmo,
- strava na pracovisku zabezpečená.
Ubytovanie je poskytované vždy bezplatne v blízkosti miesta výkonu práce.

Záujemkyne/ záujemcov o pracovnú pozíciu prosím o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym číslom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
- minimálne 18 rokov,
- spoľahlivosť,
- zručnosť.

Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 2714221   Dátum zverejnenia: 12.5.2017