Balenie zdravotníckeho materiálu - pomocná pracovníčka pri Brne s ubytovaním

AVEC trade SK, s.r.o.

JEDINÉ MIESTO VÝKONU PRÁCE JE VO VEVERSKEJ BÍTÝŠKE OKRES BRNO-VENKOV, ČESKÁ REPUBLIKA. ĎAKUJEME., Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Hlohovec, Piešťany, Skalica, Trnava, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Levice, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
700 € - špecifikácia v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mzda (brutto):
- 95 Kč/hod. (v skúšobnej dobe) + zákonné príplatky,
- 103 Kč/hod. (po skúšobnej dobe) + zákonné príplatky.

Dlhodobá práca na pracovnú zmluvu alebo turnus.
Nástup od 02.10.2016.

Pondelok až štvrtok 12-hodinové smeny, piatok 8-hodinová smena.
Vzhľadom k vykonávanej náplni je práca vhodnejšia pre ženy.

Náplň práce:
- balenie operačných setov,
- skladanie operačných rúšok,
- príprava komponentov pre výrobu.

Požiadavky:
- min. stredoškolské vzdelanie bez maturity,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny.

Ponúkame:
- týždenné zálohy v priebehu turnusu v hotovosti,
- doprava zadarmo, ubytovanie zadarmo,
- strava na pracovisku zabezpečená,
- výplata na konci turnusu.

Ubytovanie:
- Ubytovanie poskytované bezplatne v blízkosti miesta výkonu práce.

Záujemkyne o pracovnú pozíciu prosím o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym číslom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 2714221   Dátum zverejnenia: 22.9.2016