Práca s ubytovaním zadarmo na Morave - balenie, obsluha jednoduchých strojov, pomocné práce vo výrobe

AVEC trade SK, s.r.o.

Práca sa poskytuje s ubytovaním zadarmo na SR / ČR, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
V závislosti od konkrétnej pracovnej pozície, upresníme pri pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť práce na pracovnú zmluvu aj dohodu.
Nástupy dohodou podľa Vašich možností, možné aj ihneď.

Jedná sa o pomocné práce:
1. pri balení zdravotníckeho materiálu - balenie gáz, ukladanie materiálu do boxov, skladanie rúšok, príprava operačných plachiet, čistá a sterilná práca,
2. kompletizácii káblových zväzkov - napájanie káblových zväzkov podľa nákresu, jednoduchá obsluha strojov,
3. v potravinárstve pri spracovaní ovocia, zeleniny, hotových jedál, hydiny - balenie, triedenie, etiketovanie, ukladanie...

Práca je vhodná aj pre páry.
Kumulatívne pracovné pozície.

Ponúkame:
- zálohy, doprava zadarmo,
- ubytovanie zadarmo,
- strava na pracovisku zabezpečená.
Ubytovanie je poskytované vždy bezplatne v blízkosti miesta výkonu práce.

Záujemkyne/ záujemcov o pracovnú pozíciu prosím o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym číslom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
- minimálne 18 rokov,
- spoľahlivosť,
- zručnosť.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2714221  Dátum zverejnenia: 16.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V závislosti od konkrétnej pracovnej pozície, upresníme pri pohovore.