Pomocné práce v potravinárskej výrobe - Topoľčany

AVEC trade SK, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Detva, okres Krupina, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Žilina, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Hlohovec, okres Nitra, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Kežmarok, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu s ubytovaním v potravinárskom priemysle v Topoľčanoch. Jedná sa o pomocné práce a čistiace práce vo výrobe.

Miesto výkonu práce sú TOPOĽČANY.

Mzda: od 500,- € do 650,- € + 100,- € vernostný bonus

- možnosť krátkodobej turnusovej brigády (3-4 týždne),
- možnosť dlhodobej spolupráce (TPP),
- ubytovanie zdarma,
- preplatenie cestovných nákladov,
- práca na zmeny.

vernostný bonus, príspevok na obed

Informácie o výberovom konaní

Životopisy môžete posielať na email: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.
Kontakt: 0911 553 414.
www.avectrade.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- preukaz pre prácu s potravinami (nie starší ako 2 roky),
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť,
- vek 18 rokov.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2588130  Dátum zverejnenia: 15.11.2016