Pracovník ve výrobě / skladě v Uherském Hradišti, Česká republika

AVEC trade SK, s.r.o.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE MAŘATICE - Uherské Hradiště, ČR., Česká republika, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Malacky, Okres Pezinok, Okres Senec, Okres Banská Bystrica, Okres Banská Štiavnica, Okres Detva, Okres Krupina, Okres Rimavská Sobota, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen, Okres Žarnovica, Okres Žiar nad Hronom, Okres Bytča, Okres Čadca, Okres Dolný Kubín, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Okres Námestovo, Okres Ružomberok, Okres Tvrdošín, Okres Žilina, Okres Ilava, Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Partizánske, Okres Považská Bystrica, Okres Prievidza, Okres Púchov, Okres Trenčín, Okres Piešťany, Okres Senica, Okres Nitra, Okres Topoľčany, Okres Bardejov, Okres Humenné, Okres Kežmarok, Okres Levoča, Okres Poprad, Okres Prešov, Okres Stará Ľubovňa, Okres Gelnica, Okres Michalovce, Okres Spišská Nová Ves, Okres Trebišov, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Košice
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
11 000 - 15 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní pozice:
- operátor/ka kabelových svazků,
- obslužní pracovník/čka,
- skladník.

Hlavní pracovní poměr pro německou společnost, která je lídrem ve výrobě kabelových svazků v Evropě.

Náplň práce:
- kompletizace kabelových svazků,
- jednoduchá obsluha strojů,
- práce v skladě (převoz materiálu, skenování soupisek),
- jedno, dvou nebo tři směnný provoz,
- práce v teplém a čistém prostředí přímo ve městě,
- praxe není nutná,
- vhodné i pro absolventy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
+ možnost záloh,
+ motivační bonusy za docházku a výkon,
+ čtvrtletní prémie,
+ v případe zájmu ubytování zdarma,
+ příspěvek na cestovné náklady,
+ možnost karierního růstu.

Informace o náboru

Životopisy s popisem vašich pracovních zkušeností nám zasílejte prosím na níže uvedené kontakty, případně volejte na níže uvedené čísla.

Pro zájemce z ČR:
Bc. Eliška Veselá
00420572547207
00420775583222
[email protected]

Pro zájemce z SR:
Stanislava Jacková
0911551521

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost,
- zručnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AVEC je společností, která působí v oblasti pracovních sil v Evropě. Hlavní cíle firmy jsou v budovaní i ve vytváření individuální péče o klienta v oblasti pracovních sil.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2538257  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 000 - 15 000 Kč