Manipulantná pracovníčka v Novom Meste nad Váhom

AVEC trade SK, s.r.o.

okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám krátkodobú aj dlhodobú brigádu pri výrobe jemných plechových obalov pre potravinársky a chemický priemysel v Novom Meste nad Váhom.
Ide o jednoduché manipulačné a pomocné práce pri výrobe, balení a kontrole v 3 až 4-zmennej prevádzke.
Práca je vhodná pre nezamestnaných, študentov aj dôchodcov, ktorým vyhovuje viac-zmenná prevádzka.

Nástup možný ihneď.
Váš životopis, poprosíme, posielajte na: [email protected]

Informácie o výberovom konaní

Životopisy môžete posielať na email: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.
Kontakt: 0911 553 414

!!! Len seriózny záujem !!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- samostatnosť.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2436242  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500,- €