Pomocné práce vo výrobe v Žiline

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám dočasnú prácu s možnosťou aj dlhodobej spolupráce v potravinárskom priemysle pri jednozmennej prevádzke v Žiline. Ide o pomocné práce vo výrobe (balenie, ukladanie, dozdobovanie výrobkov, plnenie do plničky, šúlanie zavináčov a pod.), prípadne upratovacie práce. Na pracovisku je možná rotácia pracovníkov. Pracuje sa počas pracovných dní od 6:00, víkendy sú voľné. Vhodné pre záujemkyne z okolia Žiliny. Mzda: do 3,50€

Podmienkou je mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami, ktorý nie je starší ako 2 roky.

Váš životopis, poprosíme, odoslať e-mailom na avectrade@avectrade.sk.

Podmienkou je platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami. Vydáva ho obvodný lekár.

Výhodou je skúsenosť v potravinárskom priemysle.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.
Kontakt: 0911 553 414

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- chuť pracovať,
- vek minimálne 18 rokov.

Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina
ID: 2425547   Dátum zverejnenia: 31.10.2016