Výroba hotových jedál, džemov, polotovarov, spracovanie zeleniny - Morava, ČR

AVEC trade SK, s.r.o.

Česká republika - Uherské Hradište, okres Malacky, okres Pezinok, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Skalica, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je v Českej republike - okres Uherské Hradiště.

Pomocné práce pri výrobe, triedení, ukladaní, kontrolovaní polotovarov, paštét, zeleniny, ovocia, hotových produktov, džemov, detských výživ.

Nástup 24.01.2016 v Žiline.

Potrebný je platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami a platný občiansky preukaz.

Ubytovanie a doprava zadarmo, príspevok na stravu.
Týždenné zálohy, výplata v hotovosti, bonusy za dochádzku.

Podrobnú ponuku prác na Slovensku a v Českej republike nájdete na stránke:
www.avectrade.sk
Možnosť práce na dohodu, pracovnú zmluvu.

Bližšie informácie osobne,
telefonicky: 0911 553 113, 0907 553 444, 0911 551 521
na stránke www.avectrade.sk
e-mailom: [email protected]

V každom potravinárskom podniku je podmienkou platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami. Vydáva ho obvodný lekár.

Uchádzači práce v elektrotechnickom podniku - životopis.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- vek minimálne 18 rokov.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2231973  Dátum zverejnenia: 14.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na pohovore