Brigáda - pomocné práce v potravinárstve na Morave

AVEC trade SK, s.r.o.

Česká republika - Uherské Hradište, okres Malacky, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
08.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
12000 - 20000 Kč/mesiac, v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA SA VYKONÁVA V ČESKEJ REPUBLIKE NA MORAVE.
Jedná sa o jednoduché pomocné práce pri spracovaní ovocia, zeleniny, mäsových výrobkov a hotových jedál.

Nástupy od 15.11.2015, možnosť pracovať až do Vianoc a počas nasledujúceho roka.

Práca sa vykonáva v ČR na Morave v Uherskom Hradišti a v blízkom okolí. Potrebný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Týždenné zálohy, výplata v hotovosti ihneď na konci turnusu + bonusy do 3000 CZK.

Ubytovanie a doprava zadarmo, obedy.

Bližšie informácie osobne,
telefonicky: 0911 551 521, 0911 553 113, 0907 553 444
na stránke www.avectrade.sk
mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedaný prístup k práci,
- manuálnu zručnosť,
- spoľahlivosť,
- prax v odbore výhodou.

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1129183  Dátum zverejnenia: 7.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12000 - 20000 Kč/mesiac, v čistom