Fakturant/ka

AVE SK odpadové hospodárstvo s.r.o.

Miesto práce
Sv. Martin 2243, 903 01 Senec, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie a spracovanie faktúr
- vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácii
- vypracovávanie podkladov pre fakturáciu
- vedenie pokladne
- vedenie skladového hospodárstva
- komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí
- evidovanie a archivácia dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi
- spolupráca s účtovným oddelením

- školenia na zvýšenie kvalifikácie
- práca v stabilnej spoločnosti

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy. Za pochopenie ďakujeme.

PROSÍME UCHÁDZAČOV O POSKYTNUTIE SÚHLASU NA SPRACOVENIE OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDOVNOM ZNENÍ:
Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v mojom životopise a súvisiacej dokumentácii v zmysle zak. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení spoločnosťou AVE SK odpadové hospodárstvo s.r.o. so sídlo Osvetová 24, 821 05 Bratislava zapísaná v OR Okresného súdu Ba I., Oddiel: Sro, vložka č. 40469/B.; IČO: 36 357 065, IČ DPH: SK2022183515; a to pre účely uvedenia v databáze uchádzačov o zamestnanie pri obsadzovaní voľných pracovných miest uvedenej spoločnosti. Tento súhlas je daný na dobu neurčitú a je ho možno kedykoľvek písomne bez udania dôvodu odvolať, pričom odvolanie musí byť preukázateľne doručené spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- bezúhonnosť
- flexibilita
- tímový hráč
- príjemné vystupovanie

Skupina AVE sa v novembri 2013 stala súčasťou českého holdingu EP Industries, a. s.
Skupina AVE patrí medzi vedúce spoločnosti obchodujúce na trhu odpadového hospodárstva v centrálnej a východnej Európe. Zamestnávame viac ako 5.000 pracovníkov vo viac ako 160 certifikovaných pobočkách v Českej republike, Rumunsku, Maďarsku ako aj na Slovensku a Ukrajine.
Poskytujeme komplexné portfólio služieb odpadového hospodárstva pre komunálnych a súkromných zákazníkov a zabezpečujeme najvyššiu možnú technologickú a ekologickú úroveň spracovania odpadu. Skupina AVE nakladá s viac ako 6 miliónmi tonami odpadu ročne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2298267  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný