Vodič nákladnej dopravy

AVE SK odpadové hospodárstvo s.r.o.

Miesto práce
J. Jonáša 1, 843 02 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladnej automobilovej dopravy, zodpovednosť za zverené motorové vozidlo a náklad. Starostlivosť o zverené vozidlo a bežná údržba.

Práca pre seriózneho a stabilného zamestnávateľa.
Služobný mobilný telefón.
100 % preplácané nadčasy.
Stabilná práca.
Stravné poukážky s príspevkom zamestnávateľa.
Zaplatíme za Vás KKV, zdravotnú spôsobilosť, psychotesty, kartu vodiča.
Po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy.

V prípade záujmu pošlite životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.12.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nákladná doprava

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, bezúhonnosť, slušné vystupovanie. KKV, zdravotná spôsobilosť, psychotesty, karta vodiča.

Skupina AVE sa v novembri 2013 stala súčasťou českého holdingu EP Industries, a. s.
Skupina AVE patrí medzi vedúce spoločnosti obchodujúce na trhu odpadového hospodárstva v centrálnej a východnej Európe. Zamestnávame viac ako 5.000 pracovníkov vo viac ako 160 certifikovaných pobočkách v Českej republike, Rumunsku, Maďarsku ako aj na Slovensku a Ukrajine.
Poskytujeme komplexné portfólio služieb odpadového hospodárstva pre komunálnych a súkromných zákazníkov a zabezpečujeme najvyššiu možnú technologickú a ekologickú úroveň spracovania odpadu. Skupina AVE nakladá s viac ako 6 miliónmi tonami odpadu ročne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AVE SK odpadové hospodárstvo s. r. o.
Osvetová 24
821 05 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1375823   Dátum zverejnenia: 7.11.2016