Barista/ čašník

AVE Group, s. r. o. (Coffeeshop Company)

Miesto práce
Bratislava - Ružinov
Termín nástupu
01.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava kávy, kávových nápojov a jednoduchého občerstvenia
- obsluha zákazníkov
- upratovanie pracoviska a ostatné práce potrebné v kaviarenskej prevádzke

- zaujímavá práca na HPP pod záštitou renomovanej značky Coffeeshop Company
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- pracovitosť
- flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup
- dodržiavanie nastavených systémov značky
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- prax v gastronómii na podobnej pozícii výhodou

Už viac ako 65 rokov sa firma Schärf Coffeeshop GmbH zameriava na všetko, čo je spájané s kávou nyjvyššej kvality a to od vývoja a výroby patentovaných espresso strojov, mlynčekov kávy, vlastnej pražiarne až po komplexné poskytovanie služieb zákazníkom. Zároveň sa zameriava na vypracovanie expertíz a "market know how".
Rodinná firma bola založená Dr. Alexandrom Schärfom, jedným z priekopníkov modernej espresso technológie, začiatkom päťdesiatych rokov minulého storočia. V súčasnosti nájdeme jej prevádzky v krajinách V4, Rakúsku, Nemecku, Egypte, Turecku, Slovinsku, Chorvátsku, Rusku a USA. O úspešnosti konceptu značí počet vybudovaných prevádzok Coffeeshop Company v celkovom počte 185.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Coffeeshop Company
BC Rosum, Bratislava - Ružinov
821 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2809865   Dátum zverejnenia: 15.11.2016