Farmaceut/Lekárnik/ Vedúci Lekárne Bardejov

Avant s.r.o.

Miesto práce
Sv. Jakuba 33, okres Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 € + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude:
- zodpovedať za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti
- pracovať s informačným systémom o liekoch a zdravotníckych pomôckach
- zabezpečovať prehľady o nových liekoch a o týchto informovať odborných zamestnancov lekárne
- riadiť a koordinovať zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne
- zodpovedať za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok prvej skupiny ich kategorizácie
- organizovať, riadiť a kontrolovať hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami
- organizovať a riadiť administratívno – ekonomické činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a lekárskych poukazov

- motivujúce platové podmienky
- možnosť individualizácie pracovnej doby
- vzdelávanie aj mimo kreditového systému
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- možnosť podieľať sa na výbere svojho pracovného tímu

Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý

Lekáreň ČK PLUS sa zaoberá predajom liekov, zdravotníckych pomôcok, vybavení zdravotníckych zariadení, kozmetických a estetických pomôcok a elektronických pomocníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2967020  Dátum zverejnenia: 9.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 € + bonusy