Účtovníčka

AVA-STAV s.r.o.

Miesto práce
Puškinova 700/90, Galanta
Termín nástupu
ASAP
750 (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie podvojného účtovníctva v spoločnosti
- sledovanie zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa legislatívy
- zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke účtovníctva
- práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia
- príprava štatistických výkazov a pokladov pre potreby auditu, daňového poradenstva. Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy.
- vypracovanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH
- zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva
- účtovanie došlých a vyšlých faktúr spoločnosti, účtovanie pokladne
- práca v programe MRP výhodou

budete pracovať v stabilnej firme , ktorej sa darí a ktorá sa dokáže podeliť so svojimi úspechmi aj so zamestnancami
budeme spolu tráviť aj voľné chvíle (spoločné výlety pre zamestnancov)

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo zavolať iba tých uchádzačov, ktorý splnia všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, flexibilita
- odolnosť voči stresu
- nutná prax na pozícií
- prax s programom MRP výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou a prevádzkou čerpacích staníc.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2057546  Dátum zverejnenia: 8.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného kandidáta)