Asistentka na výrobu

AVA-STAV s.r.o.

Miesto práce
Puškinova, Galanta
Termín nástupu
ihneď
580 EUR/mesiacfinálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistentské práce vedeniu spoločnosti a ich hostí, napr. uvádzanie návštev, príprava a podávanie občerstvenia a pod.
- spracovávanie hospodárskej korešpondencie a elektronickej pošty.
- plnenie úloh v súlade s požiadavkami nadriadených
- vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov.
- obsluhovanie faxov, skenerov, kopírok a ďalších prístrojov a zariadení.
- nakupovanie kancelárskych potrieb, občerstvenia a tovaru dennej spotreby
- spolupráca s účtovným oddelením, komunikácia s úradmi, poisťovňami a pod.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme uchádzačov ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Nutný vodičský preukaz typu B.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- schopnosť pracovať v strese
- aktívny vodič
- prax na podobnej pozícií výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou a prevádzkou čerpacích staníc.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1749397  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac