Manažér projektov

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mesačná hrubá mzda do 1400 €. Skladá sa zo základnej zložky 800 € a prípaltku k základnej zložke podľa mesačného výkonu a produkcie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a plánovanie realizácie zákaziek a servisov,
- kontrola stavebnej dokumentácie a komunikácia s dodávateľmi a investormi,
- riadenie montážnych skupín,
- kontrola vykonávania zákaziek a servisov
- vyhodnocovanie zákaziek a servisov

Spoločnosť ponúka zaujímavý systém ohodnotenia, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti ktorá je na trhu už 23 rokov a najmä:

- naša spoločnosť plní všetky záväzky voči zamestnancom
- naša spoločnosť platí načas výplaty svojim zamestnancom
- naša spoločnosť platí načas odvody na sociálne a zdravotné zabezpečenie
- naša spoločnosť platí načas všetky dane štátu
- naša spoločnosť podporuje profesionálny rast zamestnancov
- naša spoločnosť podporuje vzdelávanie zamestnancov
- naša spoločnosť podporuje produktívnych zamestnancov

V prípade, že Vás zaujala táto pozícia, vyplňte kontaktný formulár spolu so životopisom v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechniké, strojárske, energetické, stavebné

Vodičský preukaz

B

-odbornosť v oblasti vzduchotechniky výhodou
- pozitívnosť a nadšenie,
- ochota učiť sa nové veci ,
- čestnosť, zodpovednosť,
- vynikajúce komunikačné schopnosti,
- schopnosť zvládať veľké množstvo práce,
- schopnosť zvládať stresové situácie,
- schopnosť práce pod tlakom,
- precíznosť, organizovanosť, cieľavedomosť,

Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi. Za 28 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty.
ID: 3153218  Dátum zverejnenia: 9.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná hrubá mzda do 1400 €. Skladá sa zo základnej zložky 800 € a prípaltku k základnej zložke podľa mesačného výkonu a produkcie.