Skladník / Zásobovač

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Hečkova 4, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 € Základná zložka + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijatý a skontrolovaný tovar/ materiál na sklad
- Práca s vysokozdvižným vozíkom
- Správne uskladnený a ochránený materiál
- Vydaný skontrolovaný tovar/ materiál
- Nákup a rozvoz materiálu na pracoviská
- Inventúry skladu
- Zabezpečená čistota a poriadok v sklade a okolí
- Pomocné práce na firme
- Starostlivosť o zverený majetok
- Dodržiavanie pokynov a bezpečnostných predpisov

- stabilita a zázemie v prosperujúce spoločnosti
- istota a dlhodobé zamestnanie
- mzda vyplácaná zamestnancovi načas
- načas zaplatené odvody na sociálne a zdravotné zabezpečenie
- možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- príspevok zamestnávateľa na odborné školenia zamestnanca
- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- firemné spoločenské posedenia
- príspevok zamestnávateľa na športové a voľnočasové aktivity zamestnanca
- výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

-oprávnenie na obsluhu vysokozdvižného vozíka - výhodou
-fyzicky zdatný
-rýchly a efektívny (počas práce ide naplno)
-samostatný
-dochvíľny
-manuálne zručný a má skúsenosti s prácou s náradím
-etický , čestný , zodpovedný
-vodičský preukaz skupiny B

Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi. Za 28 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty.
ID: 3089075  Dátum zverejnenia: 8.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 € Základná zložka + odmeny