Servisný technik obchodných zariadení

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zodpovedný, spoľahlivý a fyzicky zdatný? Máme pre Vás skvelú príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá hľadá šikovného kandidáta na pozíciu Servisný technik obchodných zariadení .

Náplň práce:
- Zabezpečenie servisu obchodných zariadení
- Obhliadky a preventívne servisné prehliadky obchodných zariadení
- Diagnostika porúch, generálne opravy
- Pohotovosť

Naša spoločnosť ponúka možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti a zaujímavý systém ohodnotenia.

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Vodičský preukaz

B

- Oprávnenie minimálne podľa §22 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 - Podmienkou
-Ukončené SŠ alebo SOU so zameraním na elektrotechniku
- prax v odbore chladenie, klimatizácie, vzduchotechnika výhodou
- Schopnosť riešiť technické problémy
- Samostatnosť a analytické myslenie
- Vodičský preukaz skupiny B
- Ochota cestovať

Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi. Za 28 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty.
ID: 1980652  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné platové podmienky