Lekár / lekárka - Švajčiarsko

AV - CARE s. r. o.

Zürich, St.Gallen, Bern, Basel, Luzern, atd., Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko
Mzdové podmienky (brutto)
8000 - 10000 EUR/mesiac, NÁSTUPNÝ PLAT !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AV - CARE s.r.o. jsme špecialisti na sprostredkovanie práce pre lekarov a ďalší zdravotnícky personál vo ŠVAJČIARSKU.

Hledáme zkušenosti a specializace v oborech interní medicína, anestezie a intenzivní medicína, psychiatrie, neurologie, kardiologie, chirurgie, cévní chirurgie, neurochirurgie, kardiochirurgie, ORL, plastická a estetická chirurgie, radiologie a mnoho dalších.

Ponúkame prácu v univerzitných nemocniciach, privátnych klinikách, kantonalnych a štatnych špitaloch a ďalších zariadeniach po celom ŠVAJČIARSKU.

NÁSTUP MOŽNÝ PRIEBEŽNE PO CELÝ ROK!

ŽIADNE SPROSTREDKOVATEĽSKÉ POPLATKY!
VŠETKY NAŠE SLUŽBY SÚ PRE VÁS ZDARMA!

PONÚKAME:
• Výborné pracovné podmienky, špičkové medicínske prostredie.
• Exkluzivné finančné ohodnotenie!
• Vyšší nástupný plat v prípade dlhšej praxe a atestácie.
• Možnosť budovať kariéru v jedinečnom systéme švajčiarskej zdravotnej starostlivosti.
• Zabezpečenie pracovných formalít vo Švajčiarsku.
• Asistenciu na mieste vo Švajčiarsku počas celého pracovného pobytu a pomoc s vybavením všetkých formalít.
• Všetky výhody švajčiarskej zamestnaneckej zmluvy (prídavky na deti, dovolenka, platené štátne sviatky atď.)
• Osobné pohovory v Bratislave alebo z domu cez skype! Všetky zmluvy a dokumenty na zoznámenie aj v materinskom jazyku.
• Zabezpečené ubytovanie.
• Možnosť odcestovať do Švajčiarska na krátku pracovnú skúšku (cca na 1 až 3 dny) ešte pred podpisom pracovnej zmluvy.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nás kontaktujte:
AV - CARE s.r.o., Karpatské námestie 10, 831 06, Bratislava
e-mail: [email protected]
Tel.: 0948 528 588
www.avcare.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

AV - CARE s.r.o. špecialisti na sprostredkovanie práce pre zdravotnícky personál vo Švajčiarsku.

V AV - CARE, samozrejme, neplatíte žiadne sprostredkovateľské poplatky za nájdenie pracovného miesta vo Švajčiarsku!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnictvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽADUJEME:
• Vzdelanie v obore (VŠ - lekárského smeru).
• Atestácia výhodou.
• Preukázateľná prax v zdravotníctve.
• Prax v nemecky hovoriacich krajinách výhodou.
• Stredne pokročilá znalosť nemeckého jazyka.
• Jazyková skúška B2. Skúšku možno urobiť až po nástupe do zamestnania.

AV - CARE s.r.o. je náborová agentúra , špecializujúca sa na vyhľadávanie odborníkov v oblasti zdravotníctva do ŠVAJČIARSKA.

AV - CARE s.r.o. je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce Ústredia práce a sociálnych vecí a rodiny (č. AA/2010/2236/2918/OISS)

Máme viac ako 15 rokov skúseností a úspechov v umiestnení zdravotníckeho personálu zo Slovenska a Čiech u preverených švajčiarskych zamestnávateľov.
Prečítajte si na našich internetových stránkach (http://avcare.eu) zážitky a skúsenosti našich slovenských lekárov a zdravotných sestier, ktorí už vo Švajčiarsku pracujú

Ponúkame exkluzívne platenú prácu vo Švajčiarsku pre: LEKÁROV,
ZDRAVOTNÉ SESTRY, SESTRY SO ŠPECIALIZACIOU, PORODNÉ ASISTENTKY, FARMACEUTOV, ZDRAVOTNICKÉ LABORANTY atd.

Ponúkame Vám exkluzívne platenú prácu v univerzitných nemocniciach, štátnych a kantonálných nemocniciach, na prestížnych klinikách, súkromných penziónoch pre dôchodcov, opatrovateľských domovoch, rehabilitačných klinikách a ďalších zariadeniach po celom ŠVAJČIARSKU.

NÁSTUP MOŽNÝ PRIEBEŽNE PO CELÝ ROK

OSOBNE SA NA VÁS TEŠÍME V CURYCHU.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2096792  Dátum zverejnenia: 25.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8000 - 10000 EUR/mesiac, NÁSTUPNÝ PLAT !