Realitný maklér/Maklérka

Auxerre, spol. s r.o., pobočka XX REAL & Hypocentrum VIENNA GATE

Miesto práce
Kopčianska 8, 10, 851 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- kontaktovanie klientov a záujemcov
- návšteva nehnuteľností a vykonávanie obhliadok so záujemcami,
- príprava dokumentácie (fotografie a pod.) a zadávanie inzercie na realitný portál
- komunikácia a obchodné stretnutia s klientmi
- zadávanie ponúk do databázy a ich aktualizácia
- príprava podkladov zmluvnej dokumentácie

XX Real Vienna Gate privíta vo svojich radoch maklérov s praktickými skúsenosťami v realitnom odbore. Ponúkame flexibilnú prácu v mladom kolektíve, zaškolenie odborníkmi na realitnú činnosť, marketingovú podporu, pekné, kvalitné pracovné zázemie, schopnostiam a výsledkom zodpovedajúce finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nehnuteľnosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a s obchodnými jednaniami sú výhodou. Vhodný kandidát má byť samostatný, komunikatívny, flexibilný, empatický a zodpovedný s príjemným vystupovaním a proklientskou orientáciou.

XX REAL & Hypocentrum vo VIENNA GATE sa v rámci svojho pôsobenia zameriava na poskytovanie služieb v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností fyzickým a právnickým osobám vrátane hypotekárneho poradenstva. Spoločnosť s zabezpečuje pre svojich klientov širokú a komplexnú ponuku služieb: predaj, prenájom, financovanie, poistenie, právne služby, notára, a iné poradenstvo súvisiace s realitnou činnosťou. Každý z našich klientov má vlastného realitného poradcu, ktorý mu pomáha v rámci procesu kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti.

V našej práci dodržiavame pre nás významné hodnoty, akými sú - etika, úprimnosť, poctivosť, lojalita a profesionalita. Práve tieto hodnoty tvoria základ našej spoločnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1867346  Dátum zverejnenia: 12.4.2015