Einkaufsreferent - Volkswagen konzern (Ref. č.: 59900)

Autovision Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinieren und Steuern von Beschaffungsaktivitäten für das Aufgabengebiet
unter Hinzuziehung der prozessbeteiligten Bereiche (z. B. Außendienst, Werkzeugbau
und sonstigen Experten) und Marken der Volkswagen AG
- Verfolgung, Überprüfung und Sicherstellen Von Terminplänen der Lieferanten
- Vorbereiten, Abstimmen, Durchführen, Koordinieren von Lieferantenworkshops
- Vertreten der Beschaffung in allen Belangen für die Sicherstellung der Anlaufbetreuung
- Entwickeln, Vorschlagen, Abstimmen und vertragliches Umsetzen von Konzepten
zur Kostenreduzierung und Verbesserung arbeitsorganisatorischer Abläufe
- Koordinieren, Steuern, überwachen von projektbezogenen Beschaffungsmaßnahmen
- Beschaffungsunterstützung in Richtung Lieferant nach Ausschöpfung
- Unterstützen der Projekteinkäufer bei AEKO – Verhandlungen
- Überprüfung der Unterlieferantenstruktur zur Sicherstellung des Anlaufs

13.a 14. plat,možnosť školení, jazykové kurzy, pružný pracovný čas a iné.

Prosíme kandidátov zaslať profesijný životopis aj v nemeckom jazyku. Úvodný pohovor bude prebiehať v nemeckom jazyku. Nemecký jazyk sa využíva na dennej báze.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.
Zároveň nám prosím zasielajte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 428/2002 Z.z.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, asertívnosť, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, tímový hráč
- nemecký jazyk (aktívne slovom a písmom)
- znalosť anglického jazyka - výhodou

Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von Autovision GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOVISION SLOVAKIA, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Škultétyová
Tel.: +421 914 774 820
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812840   Dátum zverejnenia: 15.11.2016