Ovládaš Adobe Illustrator, Photoshop a InDesign a máš kreatívne nápady, ktoré vieš premietnuť do grafických návrhov? (Ref. č.: 59 900)

Autovision Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Jána Jonáša 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš kreatívne nápady, ktoré vieš premietnuť do grafických návrhov? Chcel by si sa podieľať na tvorbe druhého najlepšieho zamestnaneckého časopisu v Európe? Ponúkame ti jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou mladého a kreatívneho tímu v jednej z najväčších nadnárodných spoločností na Slovensku. Budeš mať možnosť podieľať sa na tvorbe dizajnu a komunikačných nástrojov spoločnosti a spolupracovať s kreatívnymi odborníkmi zo Slovenska aj zahraničia. Ak máš chuť stať sa súčasťou nášho tímu, pošli nám svoj životopis a ukážky svojich prác.

Náplňou tvojej práce bude:
- príprava a vytváranie grafických vizuálov k jednotlivým témam a kampaniam podľa platného design manuálu
- adaptácie navrhnutých vizuálov pre široké spektrum interných a externých médií (print, online, 3D)
- aktualizácia informácií na komunikačných nosičoch spoločnosti
- DTP práce
- spolupráca s externými grafickými agentúrami (na Slovensku aj v zahraničí)
- spolupráca s externými dodávateľmi (fotografi, produkcia)
- podieľanie sa na tvorbe zamestnaneckého časopisu
- návrhy a realizácia brandingov – široké spektrum nosičov

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- atraktívne pracovné prostredie
- možnosť spolupracovať s odborníkmi v oblasti grafického dizajnu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- 13.a 14. plat
- možnosť školení a jazykových kurzov
- pružný pracovný čas a iné.

Prosíme kandidátov zaslať profesijný životopis aj v nemeckom alebo anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.
Zároveň nám prosím zasielajte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 428/2002 Z.z.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Illustrator - expert
Adobe InDesign - expert
Adobe Photoshop - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky praxe v agentúre alebo v inej spoločnosti podmienkou
- kreativita a inovatívnosť
- cit pre detail a zmysel pre dokonalosť
- grafické a estetické cítenie
- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilita a chuť učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať samostatne i ako súčasť tímu

Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von Autovision GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOVISION SLOVAKIA, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Sláva Mihalíková
Tel.: +421-2-6964-3384
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2805127   Dátum zverejnenia: 9.11.2016