Koordinátor dodávateľsko-odberateľských vzťahov (20 hodín/týždenne) (Ref. č.: 59 900)

Autovision Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zadávanie údajov do systému SAP-FI;
Účtovanie došlých dodávateľských faktúr ako aj dobro- a ťarchopisov do SAP-FI;
Účtovanie DPH s použitím platných daňových kľúčov, určených oddelením " Dane a poistenie";
Sledovanie, kontrola platnosti cien k fakturovaným materiálom;
Príprava, vedenie a kontrola dodávateľských účtov vybraných tuzemských a zahraničných dodávateľov;
Kontrola a zabezpečenie správnosti bankových údajov dodávateľa;
Kontrola, analyzovanie kladných zostatkov na dodávateľských účtoch v rámci mesačnej uzávierky;
Vedenie, archivácia dôležitej písomnej korešpondencie s dodávateľmi, colných vývozných, dovozných dokladov;

- perspektívna práca v spoločnosti patriacej do koncernu VOLKSWAGEN,
- zaujímavé finančné ohodnotenie, 13. a 14. plat,
- možnosť školení a jazykových kurzov,
- pružný pracovný čas,
- benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluv

Životopis prosíme zasielať aj v nemeckom jazyku. Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu. Zároveň nám prosím zasielajte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru, obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základy účtovníctva, orientácia na zákazníka,práca v tíme,komunikatívna a flexibilná osobnosť.

Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von Autovision GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOVISION SLOVAKIA, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava
ID: 2771282   Dátum zverejnenia: 18.10.2016