Junior Kostenmanager - Process Center - Ružinov (Ref. č.: 51 200)

Autovision Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zavedenie nového projektu pre koncern Volkswagen na tvorbu ponúk v automobilovom priemysle
- kalkulácia cien pre jednotlivé diely ako aj pre komplexné zariadenia
- nacenenie dielov, materiálov od ich technického zadania až po ich konečné zapracovanie
- vyhodnocovanie ponúk a príprava podkladov pre rozhodovací proces nákupu
- komunikácia s internými a externými medzinárodnými partnermi
- komunikácia s koncernovými partnermi

13.a 14. plat poskytnutý v júni a novembri,možnosť školení, pružný pracovný čas a iné.

Prosíme kandidátov zaslať profesijný životopis aj v nemeckom jazyku. Úvodný pohovor bude prebiehať v nemeckom jazyku. Nemecký jazyk sa využíva na dennej báze.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.
Zároveň nám prosím zasielajte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ, príp. SŠ - technického, hospodárskeho, ekonomického zamerania
- celkový prehľad o technike vozidla
- samostatnosť, logické myslenie, analytické schopnosti, schopnosť komunikovať a presadiť sa, flexibilita
- ochota cestovať
- vodičský preukaz typu B
- znalosť MS Office

Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von Autovision GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOVISION SLOVAKIA, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava
ID: 2758103   Dátum zverejnenia: 10.10.2016