Koordinátor plánovania - montáž Volkswagen koncern (Ref. č.: 22 900)

Autovision Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Jána Jonáša 1, 843 02 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Nábehy nových produktov:
• spolupráca pri nábehoch nových produktov s projektovým teamom
• zabezpečiť prenos informácií o produktoch medzi odd. plánovania a projektovým tímom
2. Nábeh nových produktov, nasledovníkov a zhodnotení produktov:
• Rozdeľovanie podkladov na vyhodnotenie technických zmien podľa produktov na zodpovedných spracovateľov v rámci celého oddelenia plánovanie v systéme AVON. (Plánovanie Karosseriebau, Lackiererei, Montage, Aggregate)
• Technické zmeny na základe technického popisu produktu prerozdeliť na zodpovedných spracovateľov oddelenia plánovania (Karosáreň, Lakovňa, Montáž, Aggregáty)
3. Sledovanie dodržiavania termínov:
• Sledovanie dodržiavania predpísaných termínov na vyhodnotenie technických zmien v rámci celého oddelenia plánovanie (Karosáreň, Lakovňa, Montáž, Aggregáty).
4. Sledovanie statusov technických zmien v procese schvaľovania:
• Spracovanie a sumarizácia vyhodnotení technických zmien v stanovených termínoch za všetky oddelenia plánovania.
5. Sledovanie statusov technických zmien v procese schvaľovania:
• Sledovanie statusov technických zmien v procese schvaľovania v systéme AVON a informovanie zodpovedných spracovateľov o schválení vyhodnotenej technickej zmeny v rámci celého oddelenia plánovania.
6. Ostatné úlohy:
• Vyhotovenie reportov a prehľadov o spracovaní technických zmien v systéme AVON v rámci celého oddelenia plánovania.
• Optimalizovať procesy na oddelení, sledovať a realizovať nové trendy na zvyšovanie produktivity práce a znižovanie nákladov.
• Používať IT systémy SAP, AP, AVON, Hyper KVS na realizáciu úloh.
• Realizovať osobitné úlohy vedúceho oddelenia.

- perspektívna práca v spoločnosti patriacej do koncernu VOLKSWAGEN,
- zaujímavé finančné ohodnotenie, 13. a 14. plat,
- možnosť školení a jazykových kurzov,
- pružný pracovný čas,
- benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Váš životopis a osobné stretnutie.
Životopisy prosíme zasielať v slovenskom a v nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ technického zamerania
- Znalosť nemeckého jazyka - slovom aj písmom
- počítačové znalosti - MS Office
- technicko-ekonomické myslenie
- komunikatívnosť
- flexibilita
- kreativita
- schopnosť viesť technicke a obchodne rozhovory

Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von Autovision GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOVISION SLOVAKIA, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava
ID: 2758099   Dátum zverejnenia: 10.10.2016