Koordinátor individualizácie vozidiel - (VIP vozidlá) -Volkswagen koncern (Ref. č.: 31 900)

Autovision Slovakia,s.r.o.

Miesto práce
Jána Jonáša 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Individualizácia produktov a stavba procesov v kontexte "One Face To The Costumer" Koordinátor individualizácie vozidiel - VIP vozidlá (Volkswagen koncern)
- Vedenie čiastkových projektov v rámci individualizácie pre C - SUV modely VW SK.
Pracovné miesto sa orientuje prioritne na:
- VIP vozidlá - príprava, plánovanie a riadenie VIP vozidiel a unikátnych vozidiel
- Fakturačný proces - vytvorenie jednotného fakturačného procesu pre všetky značky tak, aby mohli byť dodržiavané všetky daňové predpisy.
- Limitovanie edície - vyhodnocovanie, riadenie a koordinácia zvláštnych požiadaviek
- Konfigurácia špeciálnych vozidiel - starostlivosť o špeciálne modely od návrhu až po realizáciu.
Zároveň komunikácia s jednotlivými koncernovými značkami.

- perspektívna práca v spoločnosti patriacej do koncernu VOLKSWAGEN,
- zaujímavé finančné ohodnotenie, 13. a 14. plat,
- možnosť školení a jazykových kurzov,
- pružný pracovný čas,
- benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Životopisy prosíme zasielať aj v slovenskom aj v NEMECKOM jazyku. Úvodný pohovor bude prebiehať taktiež v nemeckom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.10.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- VŠ technického zamerania
- počítačové znalosti - MS Office
- technicko-ekonomické myslenie
- asertivita, komunikatívnosť, flexibilita, kreativita
- schopnosť viesť technické a obchodné rozhovory
- základné znalosti výrobných tokov sú výhodou

Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von Autovision GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft Autovision Slovakia, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOVISION SLOVAKIA, s. r. o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Sláva Mihalíková
Tel.: +421-2-6964-3384
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2728777   Dátum zverejnenia: 19.9.2016