Office manager AutoTop service (Ref. č.: 124/2016)

AutoTop service s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 33, 85101 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prvý kontakt a komunikácia so zákazníkmi – telefonicky, e-mailom a osobne – poskytovanie informácií o službách spoločnosti, ich cenách, vypracovanie cenových ponúk až po ich následnú objednávku a ďaľšie spracovanie...atď. Vytváranie časového harmonogramu objednávok a ich zaradenie podľa rozličných kritérií a priorít.
Príprava časového plánu servisných úkonov, manažovanie zamestnancov firmy, objednávanie potrebných náhradných dielov, správa skladových zásob, fakturácia, zodpovedenosť za plynulý chod prevádzky.

Mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie, dodatočné ohodnotenie 2x ročne formou 13. a 14. platu podľa výsledkov práce a výkonu spoločnosti.

CV spolu s motivačným listom, prípadne s fotografiou zasielajte výhradne emailom na nižšie uvedenú adresu. V texte ML prosím okrem iného uveďte, prečo sa práve táto pracovná pozícia hodí práve k Vám, aké máte predpoklady pre úspešné plnenie úloh atď.
Neskôr môžeme požadovať doklad o bezúhonnosti.
Z časovej tiesne sa môže vyskytnúť, že nestihneme reagovať jednotlivým uchádzačom na všetky ponuky. Dakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát MUSÍ mať manažérske a obchodné schopnosti, zmysel pre priority jednotlivých zákazok, snažiť sa vziknutú situáciu vyriešiť k spokojnosti klienta, vedieť zabezpečiť plynulý chod prevádzky.
Menej vhodné pre absolventa, pasívného človeka bez kreativity a min.praxe.
Pokročilá znalosť MS Office (najmä Word, Excel, Outlook),
ekonomické znalosti, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť v riešení bežných situácií

Naša spoločnosť je zameraná na komplexnú starostlivosť o automobily pre jednotlivcov ako aj pre firmy. Poskytujeme kvalitné služby v oblastiach: autoservis, autoelektroservis, diagnostika elektroniky, pneuservis, klampiarske a lakérnicke práce, opravy alternátorov, štartérov a elektronických zariadení, autorádií, hifi techniky, montáže autoalarmov, satelitných vyhladávacích systémov apod. Viac na www.autotop.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kopčianska 33
85101 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1465867   Dátum zverejnenia: 10.11.2016